Zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych takich jak: chrzciny, komunie, wesela a także imprezy firmowe, urodzinowe, jubileuszowe, studniówki i wiele wiele innych.
 
 


Oferujemy nie tylko perfekcyjne kulinarne przygotowanie i profesjonalną obsługę kelnerską.

Na życzenie klienta zajmiemy się także indywidualnymi kwestiami związanymi z organizacją przyjęcia takimi jak zamówienia tortów i ciast, alkoholi, dekoracją sali, a nawet pokazem sztucznych ogni w wyjątkowe okazje.

Dom weselny TOSKANIA dysponuje przestronną, klimatyzowaną salą konsumpcyjną, mogąca pomieścić do 120 osób oraz dużą, również wyposażoną w klimatyzację, salą taneczną.

Dodatkowo, do Państwa dyspozycji pozostaje taras, który na życzenie klientów może zostać zaadaptowany na drugą salę konsumpcyjną z 50 miejscami siedzącymi. Taras może być wykorzystywany zarówno latem jak i zimą. Taras posiada także bezpośrednie zejście do ogródka letniego z placem zabaw dla najmłodszych gości.Do dyspozycji gości pozostaje także parking wokół budynku.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje organizacyjne. Służymy pomocą i dobrą radą nie tylko w doborze wyśmienitego menu, ale w każdej kwestii związanej z organizacją udanego przyjęcia.

 
Realizacja: VERAKOM
Copyright © DOM WESELNY - organizacja wesel, przyjęć, chrzcin i imprez okolicznościowych.